GIULIANNA PERFETTO CELESTE CASCATA

Jméno:                     Giulianna Perfetto Celeste Cascata

Datum narození: 25.2.2013

Barva:                      červená

Číslo zápisu:          ČLP/JTK/86717

Chovatel:                Vlasta Cepáková

Bonitační kód:

Mikročip:                 900008800278633          

Rodiče:                     Nastoyaschiy Polkovnik iz Omskoi Kreposti - chovatelská stanice Gilovam

                                     Alien Tiffany Moravia - chovatelská stanice Celeste Cascata

Julinku jsme si nechali z vrhu G naší chovatelské stanice. Juli má jednu sestru - Giovannu Amato alias Moly. Dlouho jsme se rozhodovali, jestli si pořídit fenku z jiné chovatelské stanice a raději barvu - černou s pálením, nebo si ponechat holčičku po naší veleúspěšné Elišce. Nakonec když se Elišce narodili dvě fenky, hned po narození jsme věděli, že jedna z holčiček zůstane doma.  Julinka se zdála klidnějším a miloučkým štěňátkem, Johanka byla malý ďáblík, ale to se záhadně změnilo po jejím odjezdu do nového domova.Z Juli je najednou čertice a je plná temperamentu a energie.Má milou povahu, nebojí se jiných psů, je zdravě drzá. Má čistě červenou barvu, rovná záda a krásnou hlavičku. Jsem moc zvědavá , jaká krasavice z ní vyroste.

Tak zůstala Julinka k veliké radosti maminky Eli doma,kdyby jsme tomu nezabránili, kojí jí Ela snad do třetího měsíce. Ty dvě spolu dokážou nekonečně dlouho blbnout a hrát si, miluje různé přetahovací a plyšové hračky, je zdravě nenažraná, na vodítku chodí obstojně. Okolo pacičky si omotala i tetu Fanny, která jinak cizí štěňata vůbec nemusí. Leží spolu a Fanny se nechává něžně okusovat a olizovat.

Tak nám Julinka vyrostla v krásnou, králičí, drobnou psí slečnu. Je to hrozná závislačka a miluje Elu i Fanny a celou naší rodinu. 

Zúčastnila se několik oblastních, národních a mezinárodních výstav, vždy byla výborná.

Dne 12.11.2015 byl Julince přiznán Český junior šampion.

Na NV v Klatovech byla v červnu 2015 úspěšně zbonitovaná a stala se kandidátkou chovu.

Dne 24.10.2015 se zúčastnila barvářských zkoušek a obstála v II. ceně a tím splnila všechny podmínky chovnosti.

Od 10.11.2015 se stala Julie novou chovnou fenou v naší chovatelské stanici. A teď se již můžeme těšit na štěňátka od naší Julinky.

Dne 17.1.2016 - se Julice narodila první štěňátka - vrh H. Jeden pejsek a jedna fenka červené barvy. Otcem vrhu se stal Aktsent Rus Bramers - červený trpasličí pejsek. 

Dne 31.3.2017 - se Julince narodil druhý vrh - vrh CH. Čtyři fenky a jeden pejsek červené barvy. Otcem se stal černopálený Simon Gapro Bohemia. byl to krásný vyrovnaný vrh.

Dne 7.10.2017 - se Julinka zúčastnila MVP v Českých Budějovicích. Tam byla velmi úspěšná a dokončila titul - Český šampion!