NOVINKY
2009

   25.12.2009 - Vánoční přání a krásné PF - ky si můžete prohlédnout -  ZDE

   25.12.2009 - Zdravíme všechny na konci roku 2009. Když se ohlédnu zpět, musím říct, že byl velmi pestrý a úspěšný! Na začátku roku se nám narodil vrh B, v naší CHS zůstala fenka Bella Mia. Pejsek Bell Boy a naše Bella Mia zahájili svojí výstavní kariéru. Alien Tiffany Moravia / Eliška/ a Canni Vlama  /Fanny/  získali ČESKÉHO a SLOVENSKÉHO  ŠAMPIONA. Eliška složila zkoušky vloh a barvářské zkoušky a stala se z ní chovná fena. Zůčastnili jsme se Světové výstavy psů v Bratislavě, kde se Eliška umístila v obrovské konkurenci na úžasném místě /výborná 6/. Na výstavách u nás i v zahraničí Eliška získala několikrát titul nejvyšší BOB a III.BOG. A Fanny také titul BOB a V. BOG. A také jsme pokračovali v projektu: Zodpovědný vztah k malým zvířatům - Můj pejsek s dětmi na ZŠ, MŠ a ŠD Nové Hrady. Všem majitelům našich štěňátek přejeme šťastný a úspěšný vstup do Nového roku 2010 a děkujeme jim za jejich výbornou péči a lásku. A nakonec máme malé překvapení....ale to až příště!


   19.12.2009 - Všem našim kamarádům a příznivcům přejeme klidné, spokojené a pohodové Vánoce a šťastné vkročení do Nového roku.

 

   7.12.2009 - Dnes jsme zase po roce navštívili děti v ZŠ Nové Hrady. V rámci projektu : Zodpovědný vztah k  malým zvířatům - Můj pejsek, jsme s holkama z naší chovatelské stanice Celeste Cascata ukázali  všechno co umí a jak je jezevčík úžasné plemeno. Příjemně strávená společná hodina nám rychle utekla a děti už se těší na další společná setkání.

   6.12.2009 - Dnes jsme jeli na poslední výstavu v letošním roce a to do rakouského Welsu. Život nám připravuje různá překvapení a to dnešní bylo, že naše Fannynka / Canni Vlama / nám porazila naší Elišku, u které ty vítězství bereme tak nějak  jako běžnou věc. Od paní rakouské rozhodčí  naše Fanuška v třídě pracovní vybojovala: Výbornou 1, CACA, CACIB a BOB a jako sladkou tečku v závěrečných soutěžích získala 5. BOG. Ukázala, že je i v 5 a půl letech a po dvou porodech ve výborné kondici. Eliška / Alien Tiffany Moravia / si ve třídě šampionů vybojovala: Výbornou 1, CACA a res. CACIB. Prošli jsme si krásně vyzdobený a adventní Wels a jeho trhy a vychutnali jsme si tu předvánoční atmosféru a úžasný úspěch naší Fanušky, je to její první BOBík. GRATULUJEME ! Bella Mia nám dělala doprovod a dávala pozor, aby se holky chovaly vzorně  a panička nakoupila spoustu dobrůtek.

   7.11.2009 - MVP Praha - Bell Boy Celeste Cascata v třídě mladých  vybojoval  od německého rozhodčího / Andreas Tornau /- Výborná 1 a CAJC. Blahopřejeme chlapečkovi z vrhu B a děkujeme majitelům za výbornou péči a předvedení. Bell Boy získal prvního CAJCe a má našlápnuto k získání Junioršampiona CZ.

   1.11.2009 - Nové fotky :

   28.10.2009 - Máme nové fotečky  pejska vrhu B - Bell Bond Celeste Cascata - 9. měsíců - ZDE

   25.10.2009 - Dnes oslavil vrh B 9 měsíců. Naše Bella Mia se poprvé předvedla ve třídě  mladých. Mám velikou radost, že je plnochrupá  a oba dva dny dostala moc pěkné posudky. Už se těšíme na další úspěchy naší Miušky.

    25.10.2009 - Víkendový výstavní maraton pokračuje ! Dnes jsme jeli do Prahy na Klubovou výstavu jezevčíků. Ve veliké konkurenci v králičím rázu si naše Bella Mia Celeste Cascata poprvé v třídě mladých / 9 fen / vyběhala Výbornou a krásný posudek od paní rozhodčí Katky Novozámské. Naše Alien Tiffany Moravia se konečně dočkala a obohatila svojí sbírku titulů o Klubového vítěze. Tak naše Eli - V1, CAC, Klubový vítěz a BOB. A ohromnou radost mi udělal syn Pavel, který v závěrečných soutěžích Dítě a pes  spolu s Eliškou zabojoval a bylo z toho hned 2. místo.

   

   24.10.2009 - MVP v Českých Budějovicích se zúčastnili hned tři želízka v ohni z naší chovatelské stanice. Od paní  rozhodčí Hany Spalové si ve třídě dorostu vyběhala naše Bella Mia Celeste Cascata - Velmi nadějnou 1. V třídě šampionů Alien Tiffany Moravia - V1, CAC, CACIB a BOB. A v trpasličím rázu v třídě mladých naše fenka z vrhu A  : Ayachee Celeste Cascata - Výborná 1, CAJC. Pro Áju to byla její první výstava, byla moc šikovná a my děkujeme majitelům za jejich výbornou péči a předvedení.

   

   22.10.2009 - Dnes byl naší Elince, Ele, Elišce / Alien Tiffany Moravia/,  přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION. Je to už  druhý šampionát a že je šikovná a krásná, to už dávno víme. Eliško - GRATULUJEME!!!!

    20.10.2009 - Dnes přišel naší Elišce /Alien Tiffany Moravia/ Mezinárodní pracovní certifikát.

   15.10.2009 - Dnes nám majitelé  druhé fenky z vrhu B poslali nové fotečky. Podívejte se, jak nám Bella Lissa vyrostla do krásy .Více  foto - ZDE 

  10.10.2009 - A máme zde další horkou novinku! Týden plný aktivit naší chovatelské stanice pokračuje. Dnes se naše Eliška /Alien Tiffany Moravia/ zúčastnila Barvářských zkoušek jezevčíků a teriérů v honitbě Háj - Týn nad Vlatavou. I přes nepříznivé a deštivé počasí Eliška zabojovala a složila barvářské zkoušky v II. ceně. Tím splnila všechny podmínky k získání mezinárodního pracovního certifikátu a titulu - Český šampion. Více informací a tabulku známek najdete v odkazu ZKOUŠKY - ZDE

   8.10.2009 - Světová výstava psů v Bratislavě probíhá ve dnech 8.10 -11.10.2009, kde skupiny FCI jsou rozděleny do čtyř dnů. IV. skupina FCI - jezevčíci - se vystavovali ve čtvrtek. Králičích hladkosrstých jezevčíků z celého světa  bylo neuvěřitelné množství - 85.  Posuzoval nás španělský rozhodčí Sastre Toquero Jose. Eliška /Alien Tiffany Moravia/ se předváděla ve třídě otevřené a z 16 fen se umístila celkově na 6. místě s hodnocením Excellent - Výborná - s krásným posudkem bez jediné chybičky. Na tak veliké a obsazené výstavě je to krásný výsledek a my jsme moc spokojený. Obrovským zážitkem pro nás bylo hlavně zúčastnit se Světové výstavy a prohlédnout si konkurenci z celého světa a opravdu bylo na co koukat! Foto - ZDE

   6.10.2009 - Dne 8.10. brzo ráno vyrážíme s kamarádkou Pavlou Bícovou /CHS Pavlo Napa/ na  Světovou výstavu psů - WORLD DOG SHOW 2009. V areálu bratislavské INCHEBY EXPO se uskuteční nejprestižnější kynologická akce na světě. Téměř 30 tisíc přihlášených psů slibuje dokonalý zážitek. Takže za české vlajky ze samého jihu Čech jede za hladkosrsté králičí bojovat naše Alien Tiffany Moravia a za drsnosrsté trpasličí Devil Inside Pavlo Napa. Konkurence je obrovská a my se těšíme na skvělý zážitek na tak veliké a světové  soutěži, té největší v historii FCI.

   5.10.2009 - Dnes slaví naše zlatíčko Eliška /Alien Tiffany Moravia/ své 3 - tí  narozeniny. Za ty tři roky nám  Ela vyrostla ve skvělou výstavní modelku a může se pochlubit tituly např.: JCH CZ , JCH SK, CH SK, Top dog 2008 - 2 až 3 místo IV. FCI, 12 x titul nejvýšší BOB, V. BOG, IV. BOG, III.BOG, 11 x CACIB, 6 x CAJC, 18 x CAC, Oblastní vítěz, Vítěz třídy, Klubový vítěz mladých, Vítěz speciální výstavy, Kvalifikace na Crufts 2008, 2009, Vítěz Brna, Vítěz Prahy... Prošla úspěšně bonitací, složila lovecké zkoušky a stala se z ní chovná fena. Ale jinak je to náš miláček s naprosto úžasnou povahou, miluje práci v lese, je nadšená z každé chvilky, kterou strávíme spolu. Její velikou lásku jí vracíme  celým srdcem, protože takovou fenku máte jednou za život! A já moc děkuji chovatelce, která mi umožnila jí získat a mít tak skvělou jezevčici, která naprosto předčila má očekávání. Eliško- jsi prostě jednička, ale dost bylo chválení! Eli -  všechno nejlepší! K narozeninám Eliška dostala krásný nový pelíšek a také něco dobrého na zub.

    3.10.2009 - Dnes jsme navštívili  MVP v rakouském Tullnu. Fanny po dlouhém nevýstavním  období bojovala o dodělání rakouského šampiona. Porazila jí maďarská fenka, která vyhrála v králičím rázu v třídě pracovní  BOB. Takže naše Canni Vlama - V2, res. CACA a res. CACIB . Eliška dnes dokázala, že každý šampión, může dostat VD. Při vstupu do kruhu měla konflikt s větším psem, takže nastupovala do kruhu vystresovaná a to se bohužel projevilo na  jejím předvedení. Eliška / Alien Tiffany Moravia / pouze Velmi dobrá 1.Prostě neměla svůj den. Na závěr musím napsat, že tato rakouská výstava byla výborně připravená.

   25.9.2009 - Dnes oslavil Vrh B osm měsíců. Naše Bella Mia začala ze samé radosti poprvé hárat, tak už nemáme doma malou holčičku, ale velikou holku.

   22.9.2009 - Chovatelská stanice Pavlo Napa nabízí drsnosrstá trpaličí/králičí štěňátka z výborného spojení: Ch. When I Need You Vitoraz  X  Jch. Mailer Daemon Vitoraz. Čtyři pejsci a jedna fenka. Více informací a kontakt na chovatele  - ZDE


Slovenská chovatelská stanice Ister Slovakia nabízí hladkosrstá trpasličí/králičí štěňátka po výborných rodičích: Ich. Cairo z Malcova mlýna  X  Ch. Caschira Red Black Bohemia. Pejsek a fenka barvy červené a pejsek a fenka barvy černé s pálením. Více informací a kontakt na chovatele najdete  - ZDE

     20.9.2009 - Podzimní dny probíhají v duchu příprav na výstavy a zkoušky. Stále jsem doufala, že alespoň jedno mé dítě propadne kouzlu juniorhandlingu. Nakonec přemluvený  Pája zkoušel předvedení s Eliškou /Alien Tiffany Moravia/ a musím říct, že oba to zvládli na jedničku. Pája se snažil a Eli šlapala jak hodinky! Snad je brzo uvidíme na nějaké výstavě v akci. Na spoustu foteček - především naší modelky Elišky se můžete podívat - ZDE.

     9.9.2009 - Toto doslova magické datum jsme si vybrali pro naší společnou vycházku. Přijela k nám návštěva z Velešína  - Jarmila a psí  kluci Dalík a Britík. Nejprve se jezevčíci  pořádně vylítali a pak jsme skončili jak jinak než v cukrárně. Musím říct, že naše jezevčí mini smečka budila velikou pozornost. Představujeme vám kluky a holky  na fotečce: Bright Crystal Tiffany Moravia - Dalamánek z Dolního konce - Alien Tiffany Moravia - Canni Vlama. Více foto - ZDE.

     25.8.2009- Dnes oslavil vrh B sedm měsíců, nafotila jsem pár nových fotek naší Bella Mii. Ze štěňátka vyrostla malá slečna, která jak vypadá bude asi králíček. Na podzim jsme jí přihlásila na pár výstav a jsem zvědavá, jak se jí bude dařit. Nové foto - ZDE.

     6.8.2009 - Nové fotky - Bella Mia Celeste Cascata - 25.7. oslavila už půl roku.

     24.7.2009 - Dnešní den oslavila  naše starší fenka Canni Vlama  alias Fannynka své 5- té narozeniny. Našemu zlatíčku přejeme do dalšího života  hodně zdravíčka , štěstí a úspěchů. Naše Fanny za těch pět let vyrostla v šikovnou fenku, která má odchované dva vrhy štěňátek / vrh A a vrh B /, na výstavním poli se z ní stala Česká a Slovenská šampionka a  na pracovním získala  pracovní certifikát. Miluje práci v lese a je výborná barvářka, doma se baví neustálým přinášením aportíků, hračky to je prostě její vášeň. Fanny všechno nejlepší!

      12.7.2009 - Do fotogalerie přidány nové fotky z NV Klatovy /13.6.2009/, které se zúčastnila Eliška /Alien Tiffany Moravia/ a Mia /Bella Mia Celeste Cascata/ pro kterou to byla výstavní premiéra - ZDE   A další výstavní premiéra tentokrát Bell Boye Celeste Cascata,  foto z Krajské výstavy v Trmicích /21.6.2009/  - ZDE

      25.6.2009 - Bella Mia má 5.měsíců - nové foto v albu - ZDE

      21.6.2009 - Dnes měl další pejsek vrhu B svojí výstavní premiéru. Bell Boy se zúčastnil Krajské výstavy v Trmicích.  Boyík si vedl výborně a na první výstavě  v třídě štěňat získal hodnocení Velmi nadějný 1. Boyíčkovi gratulujeme a děkujeme majitelce za výborné předvedení !

      18.6.2009 - Na naše stránky jsme umístili prezentaci nového trpasličího chovného psa - Dalamánek z Dolního konce - alias Dalík. Jelikož pejsek naší kamarádky nemá vlastní webové stránky, umožnili jsme mu představit ho  tímto způsobem a nabídnout  ke krytí. Proto prosím, budoucí nevěsty - volejte! Co o Dalíkovi můžu říct já, že je to pejsek s krásným exteriérem, výborných loveckých vlastností a hlavně povahu má prostě skvělou!

      13.6.2009 - Nádherné letní počasí provázelo NV v Klatovech. Na této výstavě měla svojí výstavní premiéru ve třídě štěňat naše malá Mia /Bella Mia Celeste Cascata/. Mia se snažila a dostala od pana rozhodčího krásný posudek a hodnocení - Velmi nadějná 1Eliška /Alien Tiffany Moravia/  nezůstala pozadu a z Klatov si odvážela hodnocení - Výborná 1, CAC, NV a BOB. Prostě skvělé výsledky!

       8.6.2009 - Dnes přišel Fanušce /Canni Vlama/ velmi  zajímavý dopis z Prahy. Byl jí přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION. Tak se může Fanny pochlubit už druhým šampionátem. Ještě se pokusíme dodělat RAKOUSKÉHO  ŠAMPIONA, ale jinak už Fanny na výstavy hlásit nebudeme. Bude se dále věnovat jen kariéře pracovní a mateřské. Fanuško gratulujeme - jsi naše holka šikovná!

       6.6.2009 - V albu Miušky najdete  nové fotečky  - Bella Mia - 4.měsíce - ZDE.

       29.5.2009 - Máme doma dvě ŠAMPIONKY. Dnes přišel  Fanny i Elišce přiznaný SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY. Děvčata gratulujeme!

      19.5.2009 - Aktualizovali jsme ODKAZY: fenky, zkoušky, bonitace, odchovy - plánované vrhy naší chovatelské stanice.

     16.5.2009 - Dnes se naše Eliška /Alien Tiffany Moravia/ zúčastnila zkoušek vloh jezevčíků a teriérů v Mojném OMS Český Krumlov. Několik dní před zkouškami a v samotný den zkoušek vydatně pršelo a tak Eli zkoušky sice udělala, ale pouze v 3. ceně. Příště si to musíme opravit! Ale splnila všechny podmínky chovnosti a tím máme doma druhou CHOVNOU FENKU.

     10.5.2009 - Po roce jsme navštívili výstavu  Springduodanube BRATISLAVA 2009. Eliška /Alien Tiffany Moravia/ získala od slovenského rozhodčího Tibora Havelky - Výbornou 1, CAC, CACIB a BOB. A tím splnila všechny podmínky k získání SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY.  Fanny /Canni Vlama/ se panu rozhodčímu příliš nelíbila, ohodnotil jí pouze -  Velmi dobrou. Jinak i ona splnila všechny podmínky k získání SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY . Oběma děvčatům jsme o šampionáty zažádali. Aby se nám naše malá Mia naučila správně chovat a pohybovat na výstavách, nemohla na výletě chybět. Když se podíváte na fotečku, šlo jí to na jedničku!

   

     1.5.2009 - A je tady 1. MÁJ - májové  fotečky - ZDE

    28. 4. 2009 - A projekt Můj pejsek pokračuje... Dnes jsme navštívili hodinu přírodopisu v 4. třídě ZŠ Nové Hrady a hodinu prvouky v 3. A. ZŠ Nové Hrady.  Opět setkání dětí a našich jezevčíků dopadlo na jedničku a na fotečky z příjemného dopoledne si můžete podívat   - ZDE.

     25. 4. 2009 -  A týden plný aktivit pokračuje! V sobotu nás čekala MVP v Českých Budějovicích. Krásné slunečné počasí přivítalo nás i spoustu návštěvníků na tradiční jarní výstavě na výstavišti . Ač jsme byli přítomni v plném počtu pejsků a lidí naší smečky, za naše vlajky soutěžila jen naše Eliška - Alien Tiffany Moravia, ta u pana rozhodčího Petra Buby vybojovala svůj 16- tý CAC, 10- tý CACIB a 10- tý BOB - V1, CAC, CACIB a BOB a jako třešničku na dortu si v závěrečných soutěžích přidala od německého rozhodčího Engela Dietera -3. BOG. Eliško ty jsi táááák šikovná! 

      20. a 21. 4. 2009 - V rámci canisterapie  a projektu - Výchova k zodpovědnému vzahu ke zvířatům v praxi - Můj pejsek, jsme byli pozváni mateřskou školou v Nových Hradech na příjemné setkání pejsků a dětí. Dne 20. 4. jsme navštívili ty úplně nejmenší dětičky v mateřské škole. Měli možnost se dozvědět co nejvíce informací o mé chovatelské stanici a také pohladit si štěňátko - Bella Miu a malé jezevčíky. Druhý den jsme navštívili ty starší děti v mateřské školce / předškoláky/, musím pochválit mojí smečku, že výborně spolupracovala, byla hodná, klidná a přítulná a také paní učitelky, které všechno zorganizovaly a umožnily dětem, aby se dozvěděly všechno o chovu a výcviku pejsků. Holky měly možnost ukázat co všechno dovedou a že jezevčík je klidné nekonfliktní plemeno, které si nechá líbit i nenechavé ručičky těch nejmenších dětí. Foto - ZDE.

      19.4.2009 - Nové foto - Bella Mia Celeste Cascata - ZDE

      17.4.2009 - Chovatelská stanice Pavlo Napa nabízí štěňátka  drsnosrstá trpasličí /králičí ze spojení : Mailer Daemon Vitoraz  x  Devil Inside Pavlo Napa - Vrh F. Volný pouze jeden pejsek, více informací najdete na stránkách  chovatelské stanice mé kamarádky  -  ZDE

     12.4.2009 - Nové fotky - Bella Mia Celeste Cascata má vytvořené své album, kde budeme postupně přidávat aktuální fotečky.  - ZDE

     8.4.2009 - Všem návštěvníkům našich stránek přejeme krásné svátky jara. ODKAZ

 

Přišlo jaro a s ním i svátky,

radujme se se zvířátky.

Veselé Velikonoce přeje CHS Celeste Cascata

     4.4.2009Jaro je konečně tady! Tak jsme vyrazili na dlouhou procházku a to všechny holčičky, takže nemohla chybět i malinká Mia. Nedala se zahambit a běhali společně. A chvílema se nosila v cestovní tašce, přece jenom jsme šli daleko. Podívejte se na naše první pokusy o výstavní postoj, na jedné straně úplný  nováček a na druhé, už zkušená modelka Eliška.  Ale šlo jim to výborně , Mie i Elišce. Na další fotečky z dnešní jarní vycházky se můžete podívat -  ZDE

     28.3.2009 - Dnes jsem do naší fotogalerie přidala fotečky našich béčat - už z nových domovů, podle toho jak nám je majitelé postupně posílají. Také jsou tam fotky naší Ayachee z vrhu A. A naší holčičky, která zůstala doma!  - ZDE

     22.3.2009 - A představujeme nového člena naší chovatelské stanice - slečna Bella Mia Celeste Cascata.

     21.2.2009 - Dnes odjela do nového domova naše Bella Lissa Celeste Cascata. Rozhodnutí, kterou fenku předat novým majitelům a kterou si nechat, bylo pro mně opravdu nejtěžší. Obě holky jsou stejně pěkné. Ale proběhlo velké výběrové řízení a doma v naší smečce zůstává - Bella Mia. Belle Lisse v novém domově bude dělat společnost standardní hladkosrstá fenka jezevčíka a jistě skvělí majitelé.

      18.3.2009 - Dnes se vydal do světa a opustil naší rodinu Bell Bond Celeste Cascata. I na něho už netrpělivě čekali nový majitelé. Také přejeme Bondíkovi  jen NEJ do nového života !

      16.3.2009 - Dnes odjel do nového domova  Bell Boy Celeste Cascata. Postupně se do světa rozběhnou další Béčata. Bell Boyovi bude v novém domově dělat společnost roční border teriér. Boyíčku, jsme rádi , že jsme ti vybrali skvělé majitele a už se těšíme na fotečky a zprávy o tobě. A nezlob!

      14.3.2009 - Poslední společné foto Vrhu B. V příštím týdnu budou postupně odcházet štěňátka k novým majitelům. Tak si vychutnáváme poslední společné chvíle.

      9.3.2009 - Štěňátkům bylo 6. týdnů a tak je  čekal první výlet autem . K večeru jsme navštívili našeho pana doktora, který nám  všechny dětičky  poprvé naočkoval a také natetoval. Samotná návštěva se neobešla bez řádného povyku a  protestů, ale předpověď, že štěňátka budou velmi unavená a budou dlouho spinkat, se nepotvrdila. Už za 2 hodiny po očkování, tlupa výrostků doma řádila, jako by žádnou injekci nedostala . Nové fotečky - ZDE

      2.3.2009 - Štěňátkům je 5. týdnů, nové fotečky najdete v naší fotogalerii -  ZDE

      1.3.2009 - Dnes jsme jeli na Klubovou výstavu jezevčíků / bez zadávání titulu " Klubový vítěz " / do Holýšova. Eliška / Alien Tiffany Moravia / byla přihlášená do třídy vítězů a posuzovala nás rozhodčí Alena Auerbach. Eliška získala Výborná 1 a titul CAC.

      22.2.2009 - Béčata mají  4. týdny, nové foto -  ODCHOVY

      14.2.2009 - Štěňátka mají tři týdny, nové foto  - ODCHOVY

      14.2.2009 - Aby jsme se pořád nechlubili jen štěňátky, podívejte se na  fotečky naší junioršampionky Elišky /Alien Tiffany Moravia/ , která si zimní pauzy mezi výstavami umí náležitě vychutnat,  protože tohle sladké nicnedělání je tak úžasné!  A jak je vidět,  pózování fotografovi, ona opravdu umí na jedničku. A když zrovna neprovádí gaučink, nebo příležitostné vycházky /ale brrr, ten sníh opravdu studí / a mamina Fanny se zrovna nachází mimo ohrádku, hned si letí olíznout a prohlédnou její štěňátka. 

 

     11.2.2009 -  V odkazu ODCHOVY - Vrh B přidány nové fotky štěňátek.

     4.2.2009 - Představujeme vám naše štěňátka, dnes už jmenovitě:

.

.

     25.1.2009 -  Očekávaný  Vrh B je na světě. Dnes se naší Fannynce  přirozenou cestou a bez problémů narodila čtyři krásná štěňátka. Máme to vyrovnané  - dvě fenky a dva pejsci.  Přijímáme rezervace na štěňátka ze spojení - Canni Vlama x Bright Boy Dachshaus. Béčata i maminka jsou v pořádku a těší se dobrému zdraví.

.

Aktuální fotečky vrhu B si můžete prohlédnout ve fotogalerii  ZDE  

    18.1.2009 - Fantastický a  největší úspěch naší Elišky /Alien Tiffany Moravia/ : Eliška se umístila v bodování TOP DOG 2008 na 2-3 místě IV. skupiny FCI  a tím se stala nejúspěšnějším mini hlaďáčkem  výstavní sezóny 2008. Eliška měla stejný počet bodů jako dlouhosrstý standardní Cajus von der Weidewiese /152 b./  Vyhlášení a předání cen se konalo na Šampiónovi Šampiónů 2008, který proběhl 17.1.2009 v kongresovém sále Top hotelu Praha.

Této soutěže jsme se také zúčastnili,  Eliška se stala Vítězem 1.kola  ve svém rázu a postoupila do druhého kola, ale v druhém kole  se již neumístila na stupních vítězů.  Gratulujeme tatínkovi našich štěňátek , protože Briht Boy Dachshaus se umístit na 5.místě Šampón Šampiónů 2008.

Na fotografie se můžete podívat  ZDE

.

.

    4.1.2009 - Vítáme vás v roce 2009 !  Na konci ledna čekáme  štěňátka /vrh B/ ze spojení : Canni Vlama x Bright Boy Dachshaus.

 


Novinky 2008

Novinky 2007
Novinky 2006