Novinky
24.12.2012 - Dnes slaví vrh C své druhé narozeniny. Přejeme všechno nejlepší  a hodně zdravíčka, spokojenosti a úspěchů.

     15.12.2012 - Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátku a šťastný krok do roku 2013. ZDE - PFka od přátel a známých.

     2.12.2012 - Přišli nám fotky Francesca, Isabelly Enrica kterým jsem upletla nové svetříky. Více foto oblečků, které jsem vytvořila - ZDE.


    12.11.2012 - Máme nové fotky našich štěňátek. Pejska vrhu F - Francesca Bella alias Kennyho, z kterého roste krásný pejsek a chystá se na svojí první výstavu.Foto - ZDE.  Také foto Ferdíka - Enrica Ferdinanda, kterému jsem upletla nový svetřík a nakonec pejsek vrhu C - Conte Paolo alias Lenny.

   
    28.10.2012 - Na klubové výstavě jezevčíků v Praze se dnes předvedl náš odchovánek čokoládka Ferdík / Enrico Ferdinando Celeste Cascata/. V třídě dorostu, v trpasličím rázu získal známku : Velmi nadějná 1 a krásný posudek. Ferdíkovi i majitelům děkujeme za výbornou prezentaci naší chovatelské stanice. Více foto - ZDE.

  
    24.10.2012 - Dnes jsme zase po roce navštívili školní družinu v Nových Hradech. V rámci projektu: Můj pejsek  vystupovala moje maličkost a naše holky - Fanny, Eliška a Mia. Naše návštěva u dětí byla velmi příjemná a nakonec se děti s jezevčíky pomazlily.  Více foto - ZDE.


    16.10.2012 - Máme nové zprávy a foto našich odchovaných štěňátek. Náš Bell Bond si užívá se svým kamarádem Dagem práci i zábavu v lese. Více foto - ZDE. A 7 měsíční Enrico Ferdinando /Ferdík/ miluje aporty, což je přesná kopie maminky Fanny, která aportovací zábavu miluje a dokáže cokoliv nosit hodiny a hodiny. A nové foto jeho sestřičky - Eleganza Lucia  /Conni/. Conni prý je velmi poslušná, už umí základní povely a dělá majitelům jen radost. Více foto - ZDE.

  
    5.10.2012 - O prázdninách a na začátku školního roku jsme si užívali sluníčka, zahrádky a hlavně lesa. Holky běhají po lese  a panička zatím může sbírat houby, to je prostě na létě to nejlepší. A ještě jedna veliká novina! Dnes je tomu 6. let, kdy se narodila naše Eliška /Alien Tiffany Moravia/. Přejeme hodně zdravíčka a lásky a dlouhý šťastný život. Naše super modelka, máma a  miláček je prostě naše jednička. A pusinku k narozkám nejen od Fannynky!
24.9. jsem s holkama v rámci našeho projektu navštívila hodinu přírodopisu v 8. třídě ZŠ Nové Hrady. Jelikož zrovna probírají savce, hlavní téma bylo: porody, odchovy a štěňátka.


    4.10.2012 - Zdravíme po dlouhé době a máme tady velikou aktuálku. Jelikož se mi rozbil noťas a v něm všechny uložené programy a fotečky, můžu se konečně s novým noťáskem pustit do aktualizace. O prázdninách a v poslední době nám přišlo plno foteček našich odchovánků: Ferdíka /Enrico Ferdinando/ a jeho sestry Isabelly / Energia Isabella/ - více foteček vrhu E z nových domovů si můžete prohlédnout  - ZDE. A také foto chlapečka Elišky - Flavia / Flavio Rosso/, také fotky vrhu F  si můžete prohlédnout - ZDE.  Moc děkujeme za zprávy a fotky a těšíme se na nové informace.


   18.7.2012 - Dnes odjíždíme na zaslouženou dovolenou a v té době bude mít narozeniny naše Fannynka / Canni Vlama /. Hrozně to letí a naší super mamině, skvělé kamarádce a zakladatelce naší chovatelské stanice bude 8 let. Dne 24.7. se z naší holčičky stane věkem veteránka, duchem ani náhodou, protože  ona bez hračky a aportu nedá ani ránu. Fannynce přejeme hodně zdravíčka do dalších let a dlouhý spokojený život s námi. Nové fotečky nám poslali majitelé jejího synka čokoládky Ferdíka / Enrica Ferdinanda/ . Více foto - ZDE.

   
    15.7.2012 - Tak u nás proběhlo loučení, poslední fotečka spolu a oba pejsci odjeli do  nových domovů. Dostali na cestu spoustu rad, balíček do začátku a přání, ať dělají majitelům jen radost. Tak nám skončil ten náš chovací půl rok 2012, který byl náročný, ale zase nám přinesl spoustu radosti se štěňátky. Teď se budeme věnovat holkám / Elišce, Fanny a Mie/ a další vrh G plánujeme na začátek roku 2013.    13.7.2012 - Před odchodem  vrhu F do nových domovů  jsme navštívili naší kamarádku a nechali pejsky  profesionálně nafotit. Jak se nám to povedlo se můžete podívat - ZDE.


   8.7.2012 - V pátek jsme měli milou návštěvu, přijela se na nás podívat dcera Elišky Aida /Countessa Rosa/. Z Aidy vyrostla krásná psí slečna, která dělá své rodině jen radost.Moc děkujeme majitelům za milou návštěvu. Dnes jsme zase  my jeli do Českých Budějovic za paní doktorkou, která naše kluky natetovala  a poprvé naočkovala.Štěňátkům je 6. týdnů.  Jsme rádi, že to máme za sebou a všechno proběhlo rychle a kluci byli mooooc statečný.


   2.7.2012 - Klukům je 5 týdnů. Jsou to zlatíčka , hrají si doma, na zahrádce, krásně se projevují jejich povahy. Více foto vrhu - ZDE.


   26.6.2012 - Pejskům vrhu F byli o víkendu 4. týdny. Štěňátka jsme přestěhovali do obýváku do ohrádky, začali jsme přikrmovat, podruhé ostříhali drápky.  Frantík / Francesco Bello / a Rosíček / Flavio Rosso/ jsou tak hodňoučká štěňátka, nezlobí, v noci mě nechají vyspat, prostě pohodička, pohoda! Více foto vrhu F - ZDE.


   20.6.2012 - Máme nové fotečky našich odchovaných štěňátek! 14.6. měli čokoládka Ferdík /Enrico Ferdinando/ a Amanda / Energia Isabella/ tři měsíce věku.  A také jsme přidali fotečku naší Mii /Bella Mia Celeste Cascata/. Více foto vrhu F - ZDE.


   16.6.2012 - Elišky štěňátkům jsou  3 týdny. Kluci mají otevřené oči, snaží se chodit, ale díky tomu, že jsou to pěkný buřtíci, moc jim to zatím nejde. Poprvé jsme je vzali na sluníčko na zahrádku. Jsou to zlatíčka, spinkají, krmí se a maminka o ně pečuje. Více foteček vrhu F najdete - ZDE.


   12.6.2012 - Dnes slaví náš vrh D své první narozeniny. Gratulujeme!


   9.6.2012 - Že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech jsme zažili na vlastní kůži. Týden po porodu nám náhle zemřela jediná fenka na poporodní komplikace. Červená holčička měla zůstat doma a tak jsme celá rodina opravdu nešťastná. Příroda někdy rozhodne za nás, ale na malinkou holčičku, které jsem chtěla dát jméno Felicita -/ šťastná/ nikdy nezapomeneme.  Klukům je 14 dní, jsou tlustý, spokojený, poprvé jsme je odčervili a ostříhali drápky. Maminka se od nich téměř nehne a stará se opravdu pečlivě. Představujeme pejsky vrhu F: Francesco Bello a Flavio Rosso. Francesco je volný. Foto vrhu - ZDE.


  31.5.2012 - Našim štěňátkům je pět dnů, přibírají, spinkají, skoro o nich nevíme. Vrhu F jsme vytvořili jeho osobní stránku - ZDE. A také fotogalerii vrhu - ZDE.


  31.5.2012 -  Přišli nám nové zprávy a fotky od našich E-čátek. Jsme moc rádi, že  naši odchovánci E-vrhu rostou a dělají svým majitelům jen radost.  Více foto najdete v jejich fotogalerii - ZDE.


  27.5.2012 - Dnes se naší Elišce / Alien Tiffany Moravia/ a Jaromírkovi / I -Yaromir Zimerbude/ narodili májová štěňátka - vrh F. Porod byl zdlouhavý a velmi komplikovaný a tak nakonec k ránu Eliška skončila na veterinární klinice. První štěňátko - fenku jsem s velkými obtížemi porodila doma a pan veterinář potom raději přistupil k císařskému řezu a máme ještě dva pejsky. Všechna štěňátka jsou barvy červené.  Moje zlatá holka byla velmi statečná a dnes  jsou maminka i štěňátka už víceméně v pořádku.  To nejhorší snad máme za sebou a můžeme se těšit z krásných dětiček a šťastné maminky. Brzo vytvoříme vrhu F svojí osobní stránku a fotogalerii.


  19.5.2012 - Máme tady nové fotečky našich štěňátek.  Červené fenky z C- vrhu Coutessy Rosy alias Aidy. A také fotky holčiček - Energia Isabella alias Amanda a Eleganza Lucia. Obě dvě si velice rychle zvykli v novém domově  a svým rodinám dělají jen radost.


    10.5.2012 - Dnes má  Ájinka /Ayachee/ z prvního vrhu naší chovatelské stanice  své čtvrté narozeniny. Áje přejeme hlavně hodně zdravíčka a veliký pozdrav její rodině.


    9.5.2012 - Přišli nám zprávy a fotečky od našich štěňátek. První fotečky od naší čokoládky Ferdíka / Enrica Ferdinanda/, také od fenky z D vrhu - Dolce Vity a také zprávičky a foto z Jablonce od Bondíka / Bell Bonda/. Všem majitelům děkujeme za jejich lásku a péči. 


    6.5.2012 - Dnes do svého nového domova odjela naše nejmenší a nejhodnější fenka Lucinka / Eleganza Lucia/. Bydliště  bude mít v Sojovicích nedaleko M. Boleslavi a společnost jí bude dělat fenka standardního hladkosrstého jezevčíka a veliká rodina. I jí přejeme spokojený život, hodně lásky a zdraví . Proběhlo poslední loučení a už teď se těšíme na zprávy a fotečky z nových domovů. Jedinou útěchou je, že za tři týdny se nám narodí nová štěňátka  od naší Elišky.


    5.5.2012 - Dneska nás čekalo další loučení. Do nového domova odjela naše Bella / Energia Isabella/. Tahle fenka  dělá čest svému jménu, má energie na rozdávání a je stále v pohybu. Její úžasná povaha a krásný kukuč mi bude moc scházet. Bydliště bude mít v Jablonci nad Nisou. Ve stejném městě máme už pejska z našeho B vrhu - Bell Bonda. Isabellko, přejeme ti také hodně zdraví, lásky a nezlob!!


    4.5.2012 - A už je to tady! Dnes nás opustil náš miláček čokoládka Ferdík /Enrico Ferdinando/. Nový domov má v Albrechticích nad Orlicí. Budoucí majitelé  na pejska z naší chovatelské stanice čekali velmi dlouho a my věříme, že bude mít šťastný život a budeme stále v kontaktu. Přejeme hodně radosti a zdravíčka s naším zlatíčkem a všechno NEJ do dalšího života. Každé štěňátko od nás dostane balíček do začátku.

    2.5.2012 - Dnes bylo štěňátkům 7 týdnů. V pondělí jsme si udělali výlet do Č.Budějovic, kde jsme navštívili pana doktora a štěňátka čekalo tetování a první očkování.Naši hrdinové to přestáli statečně. Ještě jsme vrh E  nechali nafotit u mojí kamarádky v jejím studiu. Na výsledky se můžete podívat - ZDE.  Poslední foto pohromadě a  čeká nás první loučení! Více foto vrhu E - ZDE.

  
     26.4.2012 - Našemu vrhu E je 6 týdnů. É-čkové komando je velmi akční, lítají, perou se, zjistili jak úžasná je travička venku,  povahy se vybarvily dokonale! Lucinka malé nejmenší zlatíčko, Isabella je dračice a dokazuje to sourozencům a celé rodině, Ferdík je naše dokonalost sama, on zlobí a tváří se při tom jako andílek. Nemůžete se na ně hněvat, oni totiž nezlobííííí! ????? Vyfotit ty úžasná zlatíčka je opravdu nemožné, hodinu jsme krmili, hráli si a když se malinko unavili, tak jsme cvakali fotoaparátem. Je teda divné, že z 50 foto je použitelná slabá polovina. Více foto malých rarášků - ZDE.

 

     21.4.2012 - Dnešní návštěva u pana doktora nám potvrdila radostnou novinu .Podle sonografického vyšetření čeká naše vele-úspěšná Eliška / Alien Tiffany Moravia / na konci května svá druhá štěňátka. Čekáme vrh F ze spojení  C.I.E., GrandCh., Ch., JCh. Alien Tiffany Moravia X Ch. I - Yaromir Zimerbude.Nové foto vrhu E - ZDE.
       14.4.2012 - Dnes je štěňátkům měsíc života. Podruhé jsme odčervili a přikrmujeme. Vyfotit je pohromadě je nemožné, krásně si hrají a lítají po celém obýváku. Mamina Fanny už dovolila Elišce, aby si se štěňátky pohrála a Ela je v sedmém nebi.  Na fenku Eleganza Lucia /Lucinku/ se v sobotu přijeli podívat její budoucí majitelé. Více foto vrhu E - ZDE.


     10.4.2012 - Dnes nám poslali majitelé chlapečka vrhu C - Conte Paola alias Lennyho nové fotečky. Lenny je velmi podobný mamince Elišce a ještě k tomu úžasný velikonoční zajíček.

     9.4.2012 - Vrhu E budou čtyři týdny, maminku i štěňátka jsme přestěhovali do ohrádky v obýváku. Štěnátka jsou už pohyblivá a krásně si spolu hrají. Obě holčičky jsou akční a čokoládka Ferdík je zlatíčko.  Začali jsme s příkrmy a  čeká je druhé odčervení. Všechna štěňátka vrhu E jsou již zadaná. Více foto vrhu - ZDE.


     9.4.2012 - Na velikonoční pondělí se nám počasí trochu umoudřilo a tak jsme vyrazili na procházku k jarnímu vodopádu do Terčina údolí. Vzali jsme sebou i  maminu Fanny, která si ráda na dvě hodiny od dětiček odpočinula.


     5.4.2012 - Přejeme krásné prožití svátků jara a Veselé Velikonoce. Velikonoční přání  si můžete prohlédnout ZDE.

     31.3.2012 - Dnes jsem si udělala výlet na MVP do Č.Budějovic, nevystavovala jsem, jen se podívala na konkurenci a nakoupila ňaminky pro holky a nový pelíšek.  Vrhu E budou tři týdny, volná je jen jedna fenka, na nové fotky se můžete podívat do fotogalerie - ZDE.

      28.3.2012 - Štěňátkům vrhu E  je 14 dnů. Fenky  jsou kukačky, už mají otevřená očička, jen čokoládka ještě nevidí. Jsou tlusťoučký, spokojený a skoro o nich nevíme. Ostříhali jsme drápky a poprvé odčervili. Nové fotečky najdete - ZDE.

   
       20.3.2012 - Štěňátka budou mít týden života. Vytvořila jsem jim svojí stránku - vrh E - ZDE. A také fotogalerii vrhu - ZDE. Představujeme také jejich jména : pejsek - Enrico Ferdinando, Energia Isabella, Eleganza Lucia. Pejsek je zadaný, volné pouze černopálené fenky!
  

  
       14.3.2012 -Konečně jsme se dočkali a  štěňátka jsou na světě.Máme vrh E ze spojení Ch. Canni Vlama x Dalamánek z Dolního konce. Fanny nás dokázala napínat až do 70 dne březosti a večer se jí narodila její poslední štěňátka. Máme dvě černopálené fenky a veliké překvapení - čokoládového pejska. Až na to dlouhé čekání všechno proběhlo rychle a hladce a maminka i štěňátka jsou v pořádku. Co nejdříve vytvoříme vrhu E jeho osobní stránku.
  

       3.3.2012 - Na XVII. Jihočeské oblastní výstavě v Českých Budějovicích dostala naše Mia /Bella Mia Celeste Cascata/ od slovenského rozhodčího Tibora Havelky ocenění - Velmi dobrá 1.

        11.2.2012 - Mrazivé a studené počasí stále nepolevuje. Náš vodopád v Terčině údolí se proměnil v ledové království. Podívejte se na nádherné fotky zamrzlého vodopádu. V mrazech naše holky stále oblékáme, aby nám nenastydly, nové modely svetříků, které jsem osobně vyrobila, si můžete prohlédnout  - ZDE. V případě zájmu jsou některé modely volné. Nepletu jen na jezevčíky, ale i na jiná plemena!


         7.2.2012 - Čekáme štěňátka vrhu E.  Podle sonografického vyšetření naše šikovná mamina Fanny /Canni Vlama/ čeká svá poslední štěňátka. Začátkem měsíce března se nám narodí miminka ze spojení : Canni Vlama X Dalamánek z Dolního konce. 

 
         31.1.2012 - Majitelka nám poslala  foto Vitušky v plné zimní výbavě.  Dolce Vita je jediné červené štěňátko naší Fannušky /Cani Vlama/ a vyrostla nám do krásy.

          25.1.2012 - Dnes má vrh B své třetí narozeniny. Gratulujeme a děkujeme majitelům za jejich lásku a skvělou péči.


          20.1.2012 - Majitelé vrhu C nám posílají nové fotky našich červených štěňátek. Více foteček si prohlédněte  ZDE.

Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008

Novinky 2007
Novinky 2006