Novinky
    31.12.2017 - Zde je album vánočních přání a PF-ek od našich kamarádů, chovatelů a známých. Foto - ZDE.

    24.12.2017 - Přejeme našemu vrhu C  všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví, protože dnes na štědrý den slaví své 7. narozeniny. Moc gratulujeme!


    19.12.2017 - Spokojené prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce přeje naše chovatelská stanice.


    12.12.2017 - Pro všechny naše přátele -  už nějaký rok pletu svetříky pro jezevčíky. Alba kde si prohlédnete  mé výtvory ZDE 1 a ZDE 2. Tyto tři svetříky ihned k dodání, modrý je na standardního jezevčíka,  fialový a černý na trpasličí/ káličí jezevčíky. Pokud by jste chtěli jiný rozměr nebo barvu napište na mail : vcepakova@volny.cz.   - upletu!!!

   29.11.2017 - A  máme nové fotky fenky z vrhu CH - Chloenky / Chloe Fragrante/ a fenky vrhu H - Helenky /Helena Bellezze/.

    17.11.017 - Dnes jsme navštívili výlov našeho největšího rybníku u nás na Novohradsku. Rybník Žár je největší rybník v podhůří Novohradských hor. Zároveň se jedná o jeden z nejstarších historicky  doložených rybníků na území České republiky. Společnost nám dělaly naše dvě šikovné turistky: Julinka a Ája. Foto - ZDE.

    10.11.017 - Máme krásné fotky fenky z vrhu CH Kristýnky - Christine Saggio Celeste Cascata, roste nám holka do krásy.

    4.11.2017 - Dnes jsme navštívili pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou. Nebyli jsme tam zdaleka poprvé, ale pokaždé má plno nových tváří a překvapení. Foto - ZDE.
    26.10.2017 - Dnes jsme využili nádherného dne, podzimních prázdnin a vyrazili z Nových Hradů přes  Mýtiny /Kropfschlag/, Paseky, až na Dobrou Vodu. Naše parta: moje maličkost, kamarádka Marcela, její Leon a naše dvě turistky Ája a Julie. V tlapičkách máme 9 a půl km. Foto - ZDE.
    22.10.2017 - Naší Áje /Anabell Hartmann Silesia/ bylo 5. měsíců. Byla na své první výstavě ve třídě štěňátek, je prý velmi perspektivní a získala ohodnocení Velmi nadějná 1. Také se z ní stává velmi šikovná turistka, už s námi byla na několika výšlapech v přírodě a na horách. Také se zúčastnila besedy o pejskách ve škole a také na turistickém kroužku, kde měly děti z její přítomnosti velikou radost. Je velmi šikovná a také velmi živá, hravá a máme jí moc rádi. Osobní stránka Áji, rodokmen, výstavy.... ZDE.

     18.10.2017 - Dnes jsme měli opět besedu ve školní družině - Můj pejsek. Děti navštívily obě stařenky, Julinka a poprvé i malá Ája. Povídali jsme si o tom, jak se o pejska správně starat. Největší odměnou bylo, že si děti mohly holky pohladit a pomazlit se. Hned druhý den nám Julinka a Ája dělali společnost na turistickém kroužku. Jsou přece také šikovné turistky!


      14.10. - 15.10.2017 - Tak jsme opět obuli trekové boty a vyrazili na Šumavu a s námi Julinka a Ája -  naše šikovné turistky. Ubytování jsme byli v našem oblíbeném penzionu na Kvildě. Jako první jsme navštívili Javorník /1066 m/ a jeho rozhlednu. A při cestě rotundovou kapli Sv. Antonína Peduánského. Pak jsme si prohlédli skleněný oltář v obci Dobrá Voda u Hartmanic. Evropský unikát v kostele  Sv. Vintíře. A dále jsme pokračovali na jedno z osmi ledovcových jezer Šumavy. Jezero Laka je nejmenší, ale nejvýše položené šumavské jezero. Při cestě k jezeru ještě uvidíme zaniklo sklářskou osadu Stará Hůrka, jsou zde základy kostela a kapli. V nohách máme 12 km. Foto - ZDE.


Druhý den jsme navštívili návštěvnické centrum mezi Kvildou a Horskou Kvildou. Jeleny je možné na Kvildě pozorovat ze tří speciálních věží, které stojí na více než dvoukilometrovém naučném okruhu. V devítihektarové oboře je třináct kusů jelení zvěře. Potom jsme přejeli ve Strážném do Německa  a navštívili v NP Bavorský les stezku v korunách stromů.  Potom jsme chtěli ze Třístoličníku dojít na Plechý, nejvyšší horu české části Šumavy, po hraniční stezce. Ale neměli jsme šanci zaparkovat a množství lidí nás odradilo, tak jsme si alespoň z parkoviště vyfotili krásně vyditelné Alpy a jeli domů přes Lipno.  Foto - ZDE.

     11.10.2017 - Nové fotky našich odchovánků vrhu CH Celeste Cascata.

     7.10.2017 - Já Ája /Anabell Hartmann Silesia/- poslušně hlásím, že jsem dnes byla na své první výstavě a to na MVP v Českých Budějovicích  ve třídě štěňátek. Prý jsem byla velmi šikovná a Velmi nadějná 1. Moje kamarádka Julinka /Gulianna Perfetto Celeste Cascata/ nosí čumák pěkně nahoru. Vyběhala si ve třídě pracovní - Výbornou 1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB a BOS - nejlepší jedinec opačného pohlaví v plemeni. A je prý nová Česká šampionka, na výstavě hned dostala diplom a titul jí byl přiznán. Představte si, dostala kokardu, pohár a diplom, já NIC! Je to spravedlivé? Prý příště...... No panička mi tedy koupila dvě hračky a ňamičky. Ale nakonec to byl  príma den, Alberte! Zdraví - vaše chudák Ája.

Představujeme vám Julinku -  novou ČESKOU ŠAMPIONKU

     5.10.2017 - Dnešní den oslavila naše zlatá Eliška své již 11. narozeniny. Tahle starší psí dáma je velmi vitální, spokojená, už nám sice trochu zbělala, a zpohodlněla, ale na to má ve svém věku již nárok. Eliško, do dalších let s námi ti přejeme hlavně to zdravíčko. Máme tě moc rádi!

    1.10.2017 - Další  vycházky jsme především houbařili a že u nás stále rostou!

    30.9.2017 - V sobotu jsme vyrazili do našich Novohradských hor a navštívili jsme Žofínský prales. Žofínský prales je společně s nedalekým pralesem Hojná Voda pravděpodobně nejstarší přírodní rezervací v Evropě. Rezervace byla vyhlášena již roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem . Foto - ZDE.

    23.9 -24.9.2017 - O víkendu jsme opět  navštívili naší milovanou Šumavu. V sobotu jsme zdolali její nejvyšší vrchol, který leží v Německu - Velký Javor /1456 m/ a také jsme byli u Velkého Javorského jezera. Ubytovaní jsme byli v stylovém šumavském hotýlku na svahu hory Pancíř /1214 m/, kam jsme se také podívali. Foto - ZDE.

V neděli jsme vyjeli lanovkou  na Špičák /1202 m/ a jeho rozhlednu. A potom pokračovali jezerní cestou na největší ledovcové Černé jezero a pak na Čertovo jezero - 10 km. Na cestě domů jsme v Železné Rudě navštívili Návštěvnické centrum Šumavy a Kašperské hory. Foto - ZDE.


    9.9 -10.9.2017 - O víkendu jsme vyrazili na naší milovanou Šumavu. Na první turistický výlet jsme vzali i naši malou Anabell - Áju a naší Julinku. Ubytovaní jsme byli v obci Prášily v krásném novém penzionu na Kovárně. V sobotu jsme navštívili Prášilské jezero a horu Poledník 1315 m. V nožičkách máme 16 kilometrů. Foto - ZDE.  V neděli nám počasí moc nepřálo, v noci a ráno pršelo! Prohlédli jsme si Botanickou zahradu v Prášilech a místní americké bizony. Potom poutní místo Hauswaldskou kapli a  léčivý pramen a nakonec obec Modravu a místní pivovar. Foto - ZDE.

   29.8.2017 - A je tady konec prázdnin a naše smečka Celeste Cascata si užívá poslední krásné letní dny na zahrádce. Zleva: Eliška - Alien Tiffany Moravia, Mia - Bella Mia Celeste Cascata, Fanny - Canni Vlama, Jůlinka - Giulianna Perfetto Celeste Cascata, Ája - Anabell Hartmann Silesia.

   28.8.2017 - Naše malá Ája - Anabell Hartmann Silesia měla již 3. měsíce. Skvěle zapadla do naší smečky. S Julinkou nepřetržitě blbne a hraje si, obě stařenky respektuje. Chodí s námi na kratší vycházky, na houby do lesa a na zahrádce je jako doma. Už má za sebou poslední očkování a má zase na rok pokoj. Snažíme se trénovat chůzi na vodítku, základní povely a poslušnost, ale jde to velmi pomalu, při jejím temperamentu. Ještě jsem nestihla Áje vytvořit její osobní stránku a foto album, ale už se na tom pracuje!


    23.8.2017 - Dnes jsme naložili do auta celou naší smečku a jeli navštívit pejska vrhu CH pana Brambůrka / Chipse Buono CC /. Pejsek bydlí se svými skvělými páníčky v kouzelném Badíkově a za kamarády má dva trpasličí jezevčíky, kocoura a malé koťátko. Má se tam víc než úžasně. Foto - ZDE.

   17.-18.8.2017 - Na dva dny jsme vyrazili do rakouských Alp. Ubytovaní jsme byli ve městě Hallsttat, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Oba dva dny nás doprovázelo nádherné počasí. Vyjeli jsme zubatkou na vyhlídku nad Hallstattem a navštívili známý solný důl. Foto - ZDE. Druhý den nás čekal Dachstein - vrchol Krippenstein 2109 m. Pod zdejším vrcholem je místěna adrenalinová vyhlídka 5 fingers /pět prstů/. Také jsme navštívili ledovou jeskyni a museum a užili si jízdu komfortní lanovkou. Foto - ZDE. A na cestě domů jsme nemohli vynechat lázeňské městečko Bad Ischel. Foto - ZDE.
   6.8.2017 - Náš odchovanec pan Brambůrek / Chips Buono Celeste Cascata / vám představuje své foto příběhy! Takže jsem vytvořila album s bublinkama, které určitě potěší i vás. Foto - ZDE.

     22.7. - 29.7.2017 - Zase po roce jsme vyrazili na dovolenou k moři. Tentokrát jsme navštívili nádherný  Primošten, který leží v Severní  Dalmácii - foto - ZDE. Navštívili jsme Trogir, který je zapsaný na seznamu UNESCO a rybářskou vesnici  Rogoznica - foto - ZDE. A na cestě domů jsme dopluli lodí do  NP Krka s jeho úžasnými vodopády - foto - ZDE.

     24.7.2017 - Fannuška má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí zdraví, štěstí zdraví, hlavně to zdraví!!!!! Naší stařence je již 13 let a opravdu jí přejeme hlavně to zdraví, protože ona ho potřebuje nejvíc.

     9.7.2017 - Představujeme vám novou členku naší chovatelské stanice malou Áju - Anabell Hartmann Silesia. Přejeme jí krásný, dlouhý život s naší smečkou a především zdravíčko a mnoho úspěchů.


     6.7. -9.7.2017  - Tento týden jsme si udělali výlet do Jeseníků. Ubytovaní jsme byli v pěkném penzionu Lukáš v obci Dolní  Morávka. Jako první cíl našeho putování byl zámek Hradec nad Moravicí. Potom zámek Raduň s jeho oranžerií a zahradou. Pak jsme dojeli na přehradu Slezká Harta a lázně Karlova Studánka. Foto - ZDE. Druhý den jsme navštívili zámek Velké Losiny s jeho čarodějnickou minulostí. Z Koutů nad Desnou jsme vyjeli kus lanovkou a kus autobusem pod horní nádrž přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně 1353 m. A pak jsme si užili nádherné výhledy z Priessnitz lázní Jeseník. Foto - ZDE.  V sobotu jsme oslavili 28. výročí svatby. Nadělili jsme si stezku údolím Bílé Opavy a výšlap na Praděd 1492 m  a v neděli si přivezli domů největší dárek, fenečku Anabell z chovatelské stanice Hartmann Silesia z Opavy, novou členku naší chovatelské stanice. Z Pradědu jsme sjeli na koloběžkách, potom navštívili Galerii Praděda u Halouzků v Jiříkově u  Rýmařova a potom nedaleký hrad Sovinec. Foto - ZDE.     1.7.2017 - Konečně mi začali prázdniny a dovolená. Prázdniny jsme zahájili výletem kolem našeho oblíbeného Zevlova rybníka. Naše Fannuška bohužel musela zůstat doma, delší vycházky již její zdravotní stav nedovolí, za pár dní oslaví své 13. narozeniny. Na cestě jsme nafotili naše oblíbené náprstníky, sice již trochu odkvetlé, ale stále krásné. 6 km. Foto - ZDE.
   
     25.6.2017 - Majitelé našich štěňátek vrhu CH nám posílají fotografie a zprávy. Foto - ZDE.

    17.6.2017 - Celá smečka Celeste Cascata z Nových Hradů navštívila dnešní akci - Den ochrany přírody, myslivosti, rybářství a včelařství která se probíhala v zámeckém parku. Foto - ZDE.

    11.6.2017 - Dnešní nádhernou neděli jsme vyrazili na výlet do sousedního Rakouska. V Dolním Rakousku vysoko nad řekou Kamp je renesanční zámek Rosenburg - zámek růží. Je to jeden z nejnaštěvovanějších zámků v Rakousku, hlavně díky překrásným zahradám plných růží. Dalším navštíveným místem byl benediktinský klášter - Stift Altenburg. A jako poslední jsme navštívili renesanční zámek Greillenstein. Celý výlet jsme podnikli na našem skůtříku. Foto - ZDE.


    10.6.2017 - Zážitky nabitý týden pokračuje. V sobotu jsme měli sraz účastníků na Veveří, společnost mi dělala naše Jůlinka. Foto - ZDE.

     9.6.2017 - Jako každý rok jsme vyrazili na dvoudenní školní výlet. Letos byla naším cílem Šumava a Lipensko. Jako první jsme navštívili romantický zámek Kratochvíli. Potom jsme dorazili do Borové Lady a prohlédli jsme si Soví voliéry. Ze Stožce jsme s naším průvodcem puštíkem plnili úkoly na naučné stezce v Areálu lesních her a jako poslední cíl bylo Soumarské rašeliniště. Potom jsme se ubytovali v kempu Ovesná v Černé v Pošumaví na břehu přehrady Lipno. Foto - ZDE.  Drhý den plný zážitků nás čekal Svět pod hladinou ve Frymburku, potom Stezka v korunách stromů a Les království na Lipně a jako poslední tečka na cestě domů hrad Rožmberk. Za dva dny jsme ušli 15 km. Foto - ZDE.

    
      28.5.2017 - V neděli jsme po dlouhé výletní pauze navštívili naší milovanou Šumavu. Z Čeňkovy pily jsme vyrazili proti proudu řeky Vydry až na Antýgl. Na Antýglu jsme se napojili na Klostermannovu stezku, která nás přes Rokytu dovedla až k Vlčímu výběhu. Nedaleko Srní se nachází jedinečný výběh s vlky na  rozloze 3 hektary, napříč kterým vede visutá pozorovací lávka.  12 km.  Foto  -  ZDE.

     27.6.2017 - Dnes oslavili kluci vrhu F své 5. narozeniny a dne 12.6.2017 vrh D své 6. narozeniny. Přejeme především hodně zdraví a štěstí!
      30.5.2017 - A nastalo veliké loučení. Jako první odjela v pátek naše maličká Chloe Fragrante až do dalekého Mostu. Nový majitelé se nemohli dočkat a dlouho na ní čekali. Všechna štěňátka mají od nás veškerý chovatelský servis a dostala balíček do začátku.

V sobotu odjela hned dvě naše štěňátka vrh CH. Jako první v dopoledních hodinách naše Christine Saggio . Nový domov má až v zahraničí a to na  Slovensku - ve městě Martin. Společnost jí bude dělat o něco málo starší králičí fenečka a skvělá rodina. Určitě se potkáme i na výstavách.

Odpoledne odjela do skvělé pejskařské rodiny moje favoritka - Cherry Rosso, nejlepší fenka z vrhu. Určitě se uvidíme na výstavách a zkouškách. Mladá panička je velmi šikovná a Cherry se s ní určitě nebude nudit. Smekám před tím, jaké znalosti o jezevčíkách slečna má. Cherry bude bydlet ve vesnici Velká Čermná.

A v pondělí odcestovala další dvě miminka. Dopoledne odjela naše nejmenší fenečka Chiara Magico a to do nedalekých Českých Budějovic. Uvidíme se na výstavách a společnost jí bude dělat skvělá rodina a starší králičí fenka.

A večer odcestoval můj miláček, moje srdeční záležitost - Pan Brambůrek - Chips Buono. Domov našel nedaleko Lišova v úžasné pejskařské rodině, v kouzelném tzv. Badíkově. Nemáme ho daleko, tak jsem moc ráda.  Společnost Brambůrkovi budou dělat dva trpasličí jezevčíci,kocour a ty nejlepší páníčci. Tak jen doufám, že jsem svůj úkol splnila a vybrala pro ty moje děti ty nejlepší a NEJ!!!!
     24.5.2017 - Dnes jsme navštívili kamarádku Marušku, která nám ve svém ateliéru nafotila krásné fotečky. A že to nebylo snadné, si jistě dovedete představit. Foto - ZDE.

      22.5.2017 - V květnu slaví narozeniny hned dva vrhy. 10.5. oslavila Ája vrhu A  již 9 narozeniny a 27.5. klci vrhu F své páté narozeniny.

      21.5.2017 - Štěňátka mají 7 týdnů. Užívají si krásného počasí na zahrádce a objevují nové zážitky. Snažíme se je socializovat a zvykat na jiné lidi. Papají granulky,masíčko a hry štěňátek jsou opravdu divoké. Příští týden se holčičky rozutečou do nových domovů. Pejsek Chips Buono je stále volný, po zrušené rezervaci. Foto - ZDE.


      13.6.217 - Vrh CH 6 týdnů. Máme naočkováno, načipováno a odčerveno!  Pomalu se rozutečou do nových domovů. Pejsek je k prodeji, po zrušené rezervaci. Foto - ZDE.

      6.5.2017 - V sobotu jsem využila krásné počasí a po dlouhé turistické pauze vyrazila s kamarádkou na tůru po mojí milované Šumavě. Prošli jsme nejstarší turistickou trasu na Šumavě - Medvědí stezku. Jeli jsme vlakem do Černého Kříže. Medvědí stezka spojuje železniční stanici Černý Kříž a  stanici Ovesná. Podívali se na pomník, kde byl zastřelený poslední šumavský medvěd. Navštívili jsme horní a dolní portál Schwarzenberského plavebního kanálu. Pak osadu Jelení Vrchy a Jelení jezírko. A zdolali mnoho skalních útvarů a kamenů v poslední třetině stezky. Vlak nám ujel o 5 minut, ale domů jsme naštěstí dorazili v pořádku, v nohách máme bezmála 19 km. Foto - ZDE.


      5.5.2017 - Dnes je vrhu Ch pět týdnů. Ze štěňátek je banda zlobidlů. Běhají, vrčí, štěkají a jsou mooooc roztomilá. Papají masíčko a  namočené granulky. V neděli se nám přihodila nemilá věc, Julinka se nám odvápnila a skončila na klinice na kapačkách. Je velmi pečlivá, ještě hodně kojí a prostě jí to vyčerpalo. Takže má zákaz kojení, ale to  vůbec nevadí, hlavní je, aby byla maminka v pořádku. Foto - ZDE a ZDE.
       2.5.2 017 - Naše dětičky vrh Ch měli měsíc života. S velikou radostí jsme štěňátka přestěhovali do ohrádky do obýváku, nejprve se tam prckům moc nelíbilo, ale teď už lítají a řádí. Miminka krásně papají příkrmy, kaše a masíčko. Na štěňátka se jezdí podívat budoucí majitelé. Foto album vrhu - ZDE.

        24.4.2017 - Štěňátka vrhu CH měla tři týdny. Poprvé jsme odčervili, ostříhali drápky a všechny děti už koukají na svět.  Snaží se chodit,  cestují z bedýnky a nazpátek. Foto vrhu - ZDE.

        17.4.2017 - Dnešní velikonoční pondělí jsme jako každý rok navštívili výstavu  květinových vazeb Amarylis v interiérech zámku Třeboň. Letošní téma výstavy bylo -  Amarylis ve společnosti květin renesance a poklady italské keramiky. Foto - ZDE.

          16.4.2017 - Na krásné velikonoční svátky má vrh CH  již dva týdny. Holčičky už jsou kukačky, pejsek ještě  očka otevřená nemá. Štěňátka se pohybují po bedýnce, už se jim často podaří vylézt, snaží se stavět na nožky, zkouší vrčet a štěkat. Je to krása pozorovat tyhle jarňátka. Ještě vám představím štěňátka jmény: jediný pejsek se jmenuje Chips Buono - dobrý brambůrek a holčičky: Christine Saggio - moudrá Kristýnka, Cherry Rosso - červená Třešnička, Chiara Magico - kouzelná Klára a Chloe Fragrante - voňavá Chloe.
Aktualní foto - ZDE.

A ještě všem přejeme krásné velikonoční svátky!
          8.4.2017 -Krásné prožití svátků jara a veselé Velikonoce přeje chs Celeste Cascata.

          7.4.2017 - Tak naše štěňátka - vrh CH májí týden. Máme krásný, pohodový vrh, miminka krásně prospívají a přibývají na váze. Jsou velmi čilé, je to klubko ještěrek. Už máme přibližně vymyšlená jména, ale ty až příště. Celý vrh je již zadaný. Maminka Julie je vzorná maminka a mateřství si užívá.

          2.4.2017 - V pátek 31.3. se naší Julince a Simonovi  narodil jarní vrh naší chovatelské stanice - Vrh CH.  Přirozenou cestou na svět přišli čtyři holčičky  a pár hodin na to, ani jsme už nedoufali, jediný pejsek.  Maminka i dětičky jsou v pořádku. Osobní stránka vrhu - ZDE. Foto-album vrhu - ZDE. Maminka Julie je úžasná,  pečlivá maminka a krásně se o miminka stará.

          23.3.2017 - Tak to máme za pár...... A moc se těšíme na jarní štěňátka! - Vrh - CH.

          14.3.2017 - Dnes slaví vrh E  narozeniny.  Jeden pejsek a dvě fenky mají dnešní den již páté narozeniny. Všem přejeme hodně zdraví a spokojený život ve svých rodinách.

          8.3.2017 - Na konci února byl u nás na návštěvě krásný drobný trpasličí pejsek Simon, naší Julince se moc líbil, slovo dalo slovo a byla svatba a  podle ultrazvuku čekáme na začátku měsíce dubna štěňátka - vrh CH. Snad všechno proběhne v pořádku a my se budeme těšit na miminka od naší Julinky.

          25.2.2017 - Dnes slaví vrh G své 4. narozeniny. Naší milovanné Julince /Giuliana Perfetto Celeste Cascata/  a také Johance /Giovanna Amato/ jsou dnes 4 roky. Přejeme mnoho štěstí a především zdravíčka. Dnes byla naší holčičce potvrzena březost. Více informací o vrhu CH dodáme později.
  

          18.2.2017 - AAAACHCHCHJJJJOOO - to je počasí - psa by nevyhnal - co máme teda dělat?


          3.2.2017 - Jako v ledovém království! Unikátní jev je v těchto dnech k vidění v Terčině údolí u Nových Hradů. Zamrzlý vodopád připomíná vstup do ledového chrámu. Úplně  zamrzlý vodopád u nás nebyl asi 10 let. A jelikož máme název naší CHS podle tohoto vodopádu, nemohli jsme tam s foťákem chybět ani my. Je to úžasná podívaná! Foto - ZDE.

            25.1.2017 - Dnes oslavil vrh B neuvěřitelné 8. narozeniny. Čtyři sourozenci dnes vstoupí do řad veteránů, ten čas tak letí!  Přejeme především hodně zdraví.

            17.1.2017 - Dnešní den slaví vrh H - Herkules a Helenka své první narozeniny. Přejeme hodně štěstí a zdraví. Gratulujeme!


           13.-15.1.2017 - Na prodloužený zimní víkend jsme vyrazili tentokrát na Vysočinu. Ubytování jsme byli v Havlíčkově Brodu v dokonalém hotýlku - foto ZDE. V pátek jsme navštívili město rekordů Pelhřimov - foto ZDE. V sobotu nás čekal Žďár nad Sázavou - foto ZDE a v neděli Haškova Lipnice nad Sázavou - foto ZDE.

   
            1.1.2017 - Naše chovatelská stanice vám přeje šťastný a úspěšný rok 2017.
Novinky 2016
Novinky 2015
Novinky 2014
Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008

Novinky 2007
Novinky 2006